• החלפת שערי מטבע

אזור אישי
תוצאות החיפוש שלך

השקעות נדל"ן בקוסטה ריקה - קנית נכס להשקעה בקוסטה ריקה

פורסם ע''י admin ב 07/02/2017
| 0

השקעות נדל"ן בקוסטה ריקה

אם אתה בעניין של מדינה שלה קיימים פלאי טבע מגוונים, בעלת ברית, דמוקרטית ואנשים חמים, רפובליקת קוסטה ריקה היא המקום האידיאלי עבורך!
קוסטה ריקה היא מדינה עם מזג אויר טרופי אשר נמצאת במרכז אמריקה וגובלת עם פנמה מצפון ועם ניקרגואה מדרום. כמו כן שוכנת לחוף הקאריבי והאוקיינוס השקט. אם אתה רוצה לחיות כמו מליונר בכסף קטן אז קוסטה ריקה זה המקום להשקעת נדל״ן, בין אם הראשונה שלך ובין אם מדובר בהשקעה נוספת עבורך.

האזורים שבהם הכי שווה להשקיע בנדל"ן בקוסטה ריקה

בעבר רוב ההשקעות נדל״ן שנעשו בקוסטה ריקה היו באזור חופי גואנאקסטה והאזורים של הערים הממוקמות על האוקיינוס השקט באזור המרכזי שלו, אולם לאחר עליית המחירים בשל רכישת רבה של הנכסים, כיום ישנם אזורים נוספים אחרים ששווה יותר להשקיע בהם כמו: דרום קוסטה ריקה. למה? אזור דרום קוסטה ריקה הינו בעל נופים מרהיבים, משטחים ירוקים ואטרקציות תיירותיות רבות. אזור זה יחסית מפותח לאחר ומשקיעים שונים רכשו בו נדל״ן ופיתחו אותו, אך ערך הנדל״ן באיזור זה אינו משוערך כפי שצריך, וכיום המחירים בו אטרקטיביים מאוד.

מגמות בתחום הנדל"ן בקוסטה ריקה

בששת השנים האחרונות חלה בתחום ההשקעות בנדל״ן בקוסטה ריקה עלייה חדה, המושפעת בין היתר מכך שכלכלת המדינה יציבה ובעלת תיירות שופעת, אשר משגשגת בכל שנה ושנה. לאור כל זאת קיים ביקוש רב לנדל״ן, כמו: בתי חוף, דירות נופש, מלונות, אטרקציות תיירותיות מסעדות ועוד. כמו כן, ידוע שקוסטה ריקה היא בעלת משטר דמוקרטי אין בה כוחות צבאיים ואנשיה חמים ואוהבים. התשואות שתרוויח מרכישת נדל״ן בקוסטה ריקה הן מהגבוהות ביותר.

מיסי נדל"ן בקוסטה ריקה

אחד המקומות בהם הכי קל לבצע השקעה בנדל״ן זה בקוסטה ריקה. נתחיל ונאמר כי ממשלת קוסטה ריקה מעוניינת במשקיעים זרים, ולאור זאת היא הוסיפה לחוקיה תמריצים והטבות מס משמעותיות למשקיעים זרים ובמיוחד למשקיעים בנדל״ן. הקלות המס נועדו לפתח את קוסטה ריקה בכל האזורים הקסומים שלה, חלק מההטבות הן לדוגמא פטור מס מלא על הכנסות מנכסי מקרקעין.

מאמרים קשורים :