• החלפת שערי מטבע

אזור אישי
header_image
חיפוש מתקדם
אפשרויות חיפוש מתקדמות
מצאנו 0 תוצאות. האם יש להציג אותן כרגע?
חיפוש מתקדם
אפשרויות חיפוש מתקדמות
מצאנו 0 תוצאות
תוצאות החיפוש שלך

השקעות נדל"ן באנגליה - מידע

פורסם ע''י admin ב 16/12/2016
| 0

מחפשים ייעד אטרקטיבי להשקעה בנדל"ן? חשוב לבדוק השקעות נדל"ן באנגליה !

אנגליה (בריטניה) היינה יעד נכסף להשקעות נדל"ן, עם מחירים נוחים בפריפריה, אחוז גבוה של מקומיים המעדיפים מגורים בשכר דירה על פני רכישה של נכס, וחוקי מיסוי נדל"ן נוחים להשקעה. לאחר כבר ביססנו את ההנחה שהשקעה בנדל"ן עשויה להיות מההשקעות המניבות ביותר בשוק היום, אנחנו ממליצים למשקיעים ישראליים לבדוק את שוק הנדל"I באנגליה - קרוב, נוח (יחסית) לתחזוקה וטיפול, ובתשואות דו ספרתיות מכובדות. הכל על השקעה בנדל"ן באנגליה - במאמר שלפניכם.

למה דווקא נדל"ן באנגליה?

אחת הבעיות המרכזיות בהשקעה בנדל"ן בחו"ל, היא לא פעם המרחק. גם כאשר אתם מעסיקים חברת אחזקה שתטפל בנכס המניב שלכם - כל משקיע בנדל"ן יספר לכם שמומלץ, לפחות מדי פעם, ללכת ולראות אותו במו עיניך. במובן הזה, השקעה בנדל"ן באנגליה היא השקעה נוחה לתפעול. ולא רק המרחק מקל על משקיעים לשקול את אנגליה כיעד רצוי - גם מדיניות מיסוי נדל"ן לתושבי חוץ באנגליה נוחה ומאפשרת. בניגוד לישראל, בה אנחנו מדברים היום על מס למחזיקי שלוש דירות, מיסים כבדים למוכרי דירה שנייה וכדומה - שוק הנדל"I באנגליה הוא שוק המעודד יזמות נדל"ן.

אזורים מובילים בהשקעות באנגליה

כיום, ממחירי הנדל"ן במרכז לונדון גבוהים מאוד, מעל 4,000 דולרים למ"ר. לעומת זאת, בפריפריות, מרחק פחות משעה (ברכבת) ממרכז העיר, תמצאו דירות ובתים במחירים נמוכים משמעותית - עם ממוצע של כ - 800 ש"ח למ"ר. לשם ההדגמה - במיליון וחצי ש"ח (בערך 300,000 ליש"ט), תוכלו (אם ישחק לכם מזלכם) לרכוש דירת סטודיו במרכז הלוהט של לונדון, בית גדול ונוח בערים המרוחקות מלונדון( כמו למשל נורת'אמברלנד, בצפון מזרח אנגליה, קרובה לגבול עם סקוטלנד) או וילטשייר בדרום המדינה. מי שמחפש השקעה בנכס מניב, חשוב שיידע שבעוד דירות במרכז העיר יושכרו בעיקר לצעירים ואנשי קריירה בודדים - דירות בפריפריה יושכרו למשפחות, ובדרך כלל לטווחים ארוכים.

תשואות ומגמות בהשקעות באנגליה

בשנת 2007 התפוצצה מעין "בועת נדל"ן" קטנה באנגליה, שגרמה לירידות במחירים וחוסר יציבות קל בשוק. מאז ועד היום, עשר שנים לאחר מכן, המחירים עולים באנגליה באופן יציב וקבוע - בין 2% ל 6% בשנה בממוצע. השקעה ממוצעת לרכישת נדל"ן מניב באופן עצמאי היא כ - 300,000 ליש"ט (בערך 1,500,000 ש"ח), כאשר ניתן כמובן לשקול רכישות בקבוצת רכישה או בקרנות מתמחות.
בנוגע לתשואה על הרווח בהשקעה בנדל"ן באנגליה - חישוב התשואה יתבסס על עלות הנכס וגובה השכירות שתוכלו לקבל עליו. קשה להצביע על ממוצעים, אולם ניתן לומר שבהשקעות טובות באנגליה תוכלו להשיג 12%-15% תשואה, לא כולל עליית הערך של הנכס.

משכנתא ומיסוי נדל"ן באנגליה

באנגליה משלמים "מס בולים" על רכישת נדל"ן, במדרגות מס החל מ 0% ועד 5%, תלוי בשווי הנכס וגובה התשלום בגינו. בנוסף, מסים מקומיים, מסי עירייה, תשלום לוועד או לאחזקה, ותשלום עבור ניהול הנכס אם תשתמשו בחברת ניהול, הן הוצאות שכנראה כדאי שתקחו בחשבון. ברכישת כל נכס, בכל מיקום באנגליה, נמליץ על בדיקה יסודית של שווי הנכס, האטרקטיביות שלו כנכס להשקעה, והוצאות נלוות.

מאמרים קשורים: