• החלפת שערי מטבע

אזור אישי
header_image
חיפוש מתקדם
אפשרויות חיפוש מתקדמות
מצאנו 0 תוצאות. האם יש להציג אותן כרגע?
חיפוש מתקדם
אפשרויות חיפוש מתקדמות
מצאנו 0 תוצאות
תוצאות החיפוש שלך

השקעות והשקעות נדל"ן ברומניה

פורסם ע''י admin ב 21/12/2016
| 0

בשנת 2008 צנחו מחירי הנדל"ן ברומניה, כמו במרבית מדינות אירופה, בעשרות אחוזים בממוצע.  רק בשנים האחרונות אנחנו רואים ניצני התאוששות במחירי הנדל"ן - אולם עדיין ניתן להשיג נכסי נדל"ן מניבים להשקעה במרכז רומניה, בשכונות הטובות בערים המרכזיות כמו בוקרשט, במחירים המהווים אולי 20% ממחירי הנדל"ן בישראל. הכלכלה היציבה וההתפתחות המהירה, שוק השכירות השוקק ועליות הערך הצפויות בעשור הקרוב - הופכים את רומניה לאחד המוקדים להשקעה בנדל"ן ששווה לחשוב עליו.
שוקלים השקעה בנדל"ן? בואו לשקול רכישת נכס מניב ברומניה - ומוטב שתעשו זאת בהקדם, כי המחירים בהחלט במגמת עלייה...

רומניה - איפה כדאי לשקול השקעות?

כל מחירי הנדל"ן ברומניה נמוכים עכשיו, ובהשקעה של 200,000 ש"ח ואפילו פחות - ניתן לרכוש דירה חמודה במיקום מרכזי או בית מפואר בפאתי העיר, להבטחת תשואה משכירות ועליית ערך. בניגוד להשקעות במערב היבשת, במזרח היבשת נוהגים משקיעים מנוסים בנדל"ן, בטווחי המחירים כיום, להשקיע במיקומים המרכזיים, היציבים והמבוססים, באזורים מאוכלסים לרוויה, במרכזי תרבות, ליד מוסדות חינוך גבוה או אזורי סחר. כך - ברומניה מתבקש לשקול השקעה בבוקרשט, במרכז או בשכונות איכותיות. גם השקעה בנכסי נדל"ן במיקומים אחרים במדינה עשויים להיות רווחיים מאוד - לכן חשוב לבחון כל השקעה וכל נכס לגופו, על פי מחיר המכירה ועלויות נוספות, הצפי לעליות ערך באזור וגובה השכירות שאתם צופים לקבל בעדו.

השקעה בנדל"ן ברומניה - קרוב לבית אבל חשוב להיעזר במומחים

חשוב להבין, כי רק על ידי היכרות עם השוק המקומי ברומניה (או בכל מדינה אחרת) תוכלו להבין גם את גובה התשלומים (כולל מסים, אחזקה, ועוד) על הנכס, כו גם את גובה התקבולים עליו. היוועצות במומחי נדל"ן ברומניה יסייעו לכם לאתר ולרכוש את הנכס האופטימאלי עבורכם, וחשוב להיעזר בחברת ניהול שתאפשר אחזקה והשכרה שוטפת של הנכס, בלי שתצטרכו פיזית להגיע אליו. אז נכון, ההשקעה בנדל"ן במדינה שנמצאת במרחק שלוש שעות טיסה הוא יתרון - וזה הרבה יותר נוח מניהול של נכס נדל"ן להשקעה בארה"ב, למשל - ועדיין, חשוב להיעזר במומחים מקומיים בשלב הרכישה והניהול של ההשקעה.

מאמרים קשורים :