• החלפת שערי מטבע

אזור אישי
header_image
חיפוש מתקדם
אפשרויות חיפוש מתקדמות
מצאנו 0 תוצאות. האם יש להציג אותן כרגע?
חיפוש מתקדם
אפשרויות חיפוש מתקדמות
מצאנו 0 תוצאות
תוצאות החיפוש שלך

השקעות נדל"ן בצ’כיה

פורסם ע''י admin ב 21/12/2016
| 0

על נדל"ן בישראל תעשו תשואה של 4% - אם תשקיעו ממש חכם - ולשם כך תצטרכו להעמיד הון אישי של מאות אלפי שקלים, ובדרך כלל גם לקחת הלוואת משכנתא בריביות לא אטרקטיביות ולאורך שנים רבות. מה אם נספר לכם, שתוכלו להשקיע בנדל"ן בצ'כיה, בסכום של החל מ - 80,000 ש"ח (עם אפשרות למימון של עד 50%), ולהרוויח תשואות גבוהות פי 2.5?

צ'כיה, על הערים המטרופוליטאניות שלה, על התרבות העשירה ועל שוק השוכרים השוקק שלה, מציעה נכסי נדל"ן במרכזי תעשיה וערים או בפריפריות משפחתיות וירוקות, בהשקעות שנראות זניחות ביחס להשקעה בנדל"ן ביעדים אחרים באירופה ובעולם, ובוודאי ביחס לישראל. איפה בצ'כיה מומלץ להשקיע בנדל"ן, וכיצד עושים זאת נכון?

השקעה בנדל"ן בצ'כיה - המון הזדמנויות פז שלא כדאי לבזבז

צ'כיה היא מדינה יציבה וחזקה בגוש המדינות של מרכז - מזרח אירופה, בעלת כלכלה בצמיחה ואזורי תעשיה המתפתחים בשנים האחרונות בקצב מסחרר, תרבות ומגורים שוקקים. העיר הפופולארית ביותר להשקעה בנדל"I בצ'כיה היא עדיין פראג - עיר הבירה של צ'כיה, בה ראינו עליות מחירי דיור של עשרות אחוזים בשנתיים-שלוש האחרונות. אבל מחוץ לפראג, עולם שלם של אפשרויות להשקעה בנדל"ן - דירות, בתים, שטחי מסחר ואפילו בניינים שלמים - במחירים שהם אפילו לא תמיד בעלי שש ספרות. דירות חמד במרכז העיר תוכלו למצוא בפחות מ - 100,000 ש"ח, ובתקציב של 300,000 ש"ח תוכלו לבחור נכס נדל"ני מניב במיקום הכי אטרקטיבי, בדמי שכירות גבוהים ועם עליות ערך נהדרות של הנכס לשנה.

השקעה בנדל"ן בצ'כיה - איך עושים את זה נכון?

על מנת להשקיע בנדל"ן בחו"ל בצורה חכמה, חשוב להיעזר באנשי מקצוע שמכירים את השוק המקומי ויסייעו לכם לאתר, להעריך שווי ותשואה, לרכוש, ולתחזק את הנכס לאורך שנים. חברות ניהול מקומיות בצ'כיה יוכלו לסייע לכם להשכיר ולשמור על אחזקה נאותה של הדירה, גם בלי שאתם תצטרכו להגיע אליה בעצמכם. איש פיננסים מנוסה בדיני המיסים של צ'כיה יוכל לסייע לכם להעריך הוצאות נוספות ותשואה עתידים על הנכס.

מאמרים קשורים :