• החלפת שערי מטבע

אזור אישי
header_image
חיפוש מתקדם
אפשרויות חיפוש מתקדמות
מצאנו 0 תוצאות. האם יש להציג אותן כרגע?
חיפוש מתקדם
אפשרויות חיפוש מתקדמות
מצאנו 0 תוצאות
תוצאות החיפוש שלך

השקעות והשקעות נדל"ן בהונגריה

פורסם ע''י admin ב 21/12/2016
| 0

בניגוד להשקעות במערב אירופה, הנחשבות יציבות יותר ובעלות פחות פוטנציאל לעליות ערך "מטורפות" - שוק ההשקעות בגוש מרכז ומזרח אירופה, הכולל גם את הונגריה, הוא שוק המאפשר רווחים גדולים כתוצאה ממחירים שהם עדיין נמוכים וחשיפה שהיא עדיין נמוכה למשקיעים בנדל"ן המגיעים מחוץ למדינה. מחירי הנדל"ן בהונגריה, כמו במדינות אחרות במזרח אירופה, הוא נמוך - אבל זה צפוי להשתנות בשנים הקרובות. אז לפני שתהיו אלה שלא ניצלו את ההזדמנות - בואו לזהות נכס נדל"ני ששווה להשקיע בו - והיו הבעלים הגאים של נכס נדל"ני מניב, בתשואות של עד 10%, בהונגריה

איפה בהונגריה שווה להשקיע בנדל"ן?

בעוד במדינות מערב אירופה כבר קשה יותר להשקיע במיקומים מרכזיים ומשקיעים נוטים לבחור בנכסים בפריפריות - במדינות מזרח אירופה ניתן לבחור מיקומים מרכזיים, באזורי תעשיה, סחר, תרבות, ומרכזי ערים שוקקות, ובכך להבטיח תשואה גבוהה הן מדמי שכירות והן מעליית ערך הנדל"ן. בהונגריה, זו כמובן העיר בודפשט - בירת הונגריה, בעלת אוכלוסיה של כשני מליון אנשים, אחוז גבוה מהם צעירים וסטודנטים. מחירי הנדל"ן בהונגריה, אשר כמו בשאר אירופה צנחו בשנת 2008, החלו לעלות רק לפני כשנתיים, בשנת 2014, ומאז הם עולים בקצב ממוצע של 15% לשנה.

בודפשט נראית כמו בחירה טבעית להשקעה בנדל"ן בהונגריה - אולם תוכלו למצוא עוד נכסים במחירים נמוכים ובערים מרכזיות או מיקומים אטרקטיביים אחרים בהונגריה. חשוב לשקול כל נכס נדל"ני מוצע באופן אינדיווידואלי, אל מול עליית הערך הצפויה, דמי השכירות שאתם צופים לקבל בגין השכרתו, וכמובן - עלות הנכס הכוללת.

השקעה נבונה בהונגריה

אלפי ישראלים כבר השקיעו בנדל"I בחו"ל, ואלה שעשו את זה חכם נהנים מתשואות של עשרות אחוזים ומהכנסה פסיבית של דמי שכירות ביחד עם עוגן כלכלי בצורה נכס נדל"ני שתמיד אפשר למכור בעת הצורך. על מנת להבטיח שתבחרו השקעה בנדל"ן בהונגריה שתספק תשואה גבוהה - אנחנו ממליצים להיוועץ בחברות מקומיות המציעות שירותי ניהול נדל"ן - החל משלב איתור הנכס, דרך אמדן הרווחיות ברכישה והרכישה, וכלה באחזקה הקבועה של הנכס והשכרתו.

מאמרים קשורים :