• החלפת שערי מטבע

אזור אישי
header_image
חיפוש מתקדם
אפשרויות חיפוש מתקדמות
מצאנו 0 תוצאות. האם יש להציג אותן כרגע?
חיפוש מתקדם
אפשרויות חיפוש מתקדמות
מצאנו 0 תוצאות
תוצאות החיפוש שלך

השקעות נדל"ן בבולגריה

פורסם ע''י admin ב 25/12/2016
| 0

השקעות נדל"ן בבולגריה - בולגריה היא ממדינות מזרח אירופה אשר ניראה כי דשדשו מאחור, לאורך שנים, עם היציאה ממשבר 2008, משבר שגרם לנפילות של 50% ויותר במחירי הנדל"ן בכל מדינות אירופה. דווקא בולגריה, אשר הפכה לאחרונה חברה באיחוד האירופי (אבל עוד לא הכריזה על האירו כעל המטבע הרשמי שלה) - ניראה שהיום, ישנן הזדמנויות להשקעה בנדל"ן שקשה למצוא בשאר מדינות אירופה.

למה להשקיע ב נדל"ן בבולגריה?

בולגריה מציעה כיום השקעות בנדל"ן שהן אטרקטיביות במיוחד - על רקע המציאות הייחודית במדינה והמאפיינים שלה. הנה כמה מהנקודות שחשוב לדעת, כאשר שוקלים השקעה בבולגריה:

·         בולגריה שייכת לגוש המדינות בצפון אירופה - שם ההשקעה בנדל"ן עוד נחשבת כזו שתישא רווחי הון כתוצאה מעליית מחירי הנדל"ן, שעוד לא התרחשה לאחר משבר 2008 בניגוד למדינות מערב אירופה - שם המחירים כבר לקראת התייצבות על טווח מחירים שמזכיר את זה שטרום המשבר

·         בולגריה היא מדינה יפהפייה, שלא רק מציעה נופים עוצרי נשימה, עיירות ספא ומרפא, אקדמיות מן הטובות בעולם, טיולים מרהיבים ושהייה נעימה - היא גם ארץ המושכת אליה עשרות אלפי תיירים מדי שנה, וההגירה אליה חיובית

·         הכלכלה של בולגריה יציבה ובסימן צמיחה - רמת החוב הלאומי נמוכה והייצוא במדינה נמצא במגמת עלייה

·         משבר 2008 הותיר אחריו כמות גדולה של נכסי נדל"ן העומדים למכירה, ומאז ועד היום ההיצע בבולגריה גדול משמעותית מן הביקוש לנדל"ן. לכן - מחירי הנדל"ן נמוכים ביחס למחירים במדינות שכנות ובכל אירופה (בממוצע 400-600 יורו למ"ר)

·         הרכישה של נדל"ן בבולגריה היא קלה מבחינת מיסוי, עם שיעור מיסוי שהוא מן הנמוכים בשאר מדינות אירופה, וחקיקה נוחה לרכישת נדל"ן גם עבור משקיעים זרים - הן כפרטיים והן כחברות.

רכישה של נדל"ן בבולגריה - לעשות את זה נכון

אין ספק, שההשקעה בנדל"ן בחו"ל מציעה תשואה אפשרית שהיא גבוהה משמעותית מכל אפיק השקעה אחר כיום, כולל רכישת נדל"I בישראל. אבל - חשוב לאתר את הנכס המתאים לכם, לבחון באופן מקצועי את עלות ההשקעה (כולל עלות הנכס ועלויות נוספות), ולעבוד עם חברת ניהול שתנהל עבורכם את הנכס ותדאג שיהיה מושכר. בחירה מקצועית של נכס נדל"ן בבולגריה, עשויה להיות מן הבחירות הכלכליות הנבונות שתעשו בעת הזו - ותסייע להשגת הכנסה פסיבית מסחירות לצד עוגן כלכלי משמעותי בדמות נכס נדל"ן מניב באחת מן הארצות היפות באירופה.

מאמרים קשורים :