• החלפת שערי מטבע

אזור אישי
תוצאות החיפוש שלך

השקעות, השקעות נדל"ן במרכז אמריקה - פנמה, קוסטה ריקה

השקעות נדל״ן במרכז אמריקה - סקירה למתחיל

אמריקה המרכזית היא רצועה גיאוגרפית במרכז יבשת אמריקה כאשר היא גובלת עם קולומביה ומקסיקו, מזג האוויר הוא טרופי, שכן היא שוכנת לחופי האוקיינוס השקט והחופים הקאריביים. אז אילו מדינות נמצאות במרכז אמריקה? אל סלוודור, בליז, גואטמלה, הונדורס, ניקרגואה, פנמה וקוסטה ריקה. אז אם אתה בעניין של חיים כמו על אי טרופי ובכסף זול לחיות כמו מיליונר, מרכז אמריקה היא היעד הבא שבו כדאי לך להשקיע. כמו כן, דווקא היום זה הזמן הנכון להשקיע בנכס נדל״ן במרכז אמריקה, הנה כמה נתונים לגבי זה:

מדוע כדאי להשקיע בנדל״ן במרכז אמריקה?

למעט האקלים הטרופי, ההרגשה של החופשה המתמדת, הנופים המרהיבים והתיירות השופעת, שוק הנדל״ן במרכז אמריקה נמצאת בנסיקה אדירה. רוב מדינות מרכז אמריקה הינן בעלות משטר דמוקרטי ובעלות כלכלה יציבה, וכן המטבע המקומי במדינות אלה הוא זול. עוד יתרון שתרכשו נדל״ן במרכז אמריקה הוא שאתם תקבלו איכות חיים גבוה בשל העובדה שהמטבע הוא זול בהרבה יותר מאשר בארצנו, כך תוכלו לחיות בכמה רמות מעל מאשר אם תרכשו נכס בישראל. לאור זאת, אם אתה רוצה לחיות ביוקרה, לייף סטייל עולמי ובהרגשה של חופשה נצחית במחירי עלות מרכז אמריקה זה המקום בשבילך.

ערים מובילות להשקעה במרכז אמריקה

העיר המובילה של גואטמלה להשקעה בנכסי נדל״ן היא אנטיגואה, מדובר בעיר שבה ההשקעה של זרים בנדל״ן היא בטוחה, לא רק בגלל התשואות החזקות שתרוויח מהנכס אלא גם מחירי ההשכרה טובים. העיר המובילה בליז להשקעה היא פלאסנסיה שבמדינת בליז, ידוע כי פרסומים רבים שיבחו את העיר, בשל המיקום המדויק עם האקלים הטרופי, ג׳ונגלים, חופים יפים ומערכת שונית השנייה הגדולה ביותר בעולם. מקום זה מתאים לאנשים שרוצים לחיות מתחת לרדאר. אם אתה בעניין דווקא של שילוב עסקים ופנאי קוסטה ריקה זה המקום המושלם עבורך, דרום קוסטה ריקה זה האזור שמתפתח בשנים האחרונות בקצב מסחרר, ולפיכך ההמלצה שלנו היא לרכוש נדל״ן להשקעה באזור זה. מלבד המלונות המפוארים שקיימים במרכז אמריקה מדובר בנתיב מסחרי מרכזי של העולם, ולכן כל השקעה באזור מרכז אמריקה תגרום לך לתשואות נאות ועד מצוינות.

תשואות ומגמות בתחום הנדל״ן במרכז אמריקה

בעבר השקעות בנדל״ן בחו״ל היו דבר מאוד הרפתקני וקשה לביצוע, אולם היום הדבר הפך קל יותר ועם השנים נהיה עוד יותר פשוט בשל הטכנולוגיה שמתפתחת. אז למה במרכז אמריקה? הכלכלה היציבה, והתפתחות המדינות אשר נמצאות במרכז אמריקה מובילות באופן ישיר לכך שהשקעות נדל״ן במרכז אמריקה יוצרות תשואה גבוהה ומיטבית בעיקר למשקיעים זרים. אופי המדינות הדמוקרטי, והעובדה שהמדינות הינן בעלות מטבעות זולים מובילות למצבים שהשקעות בנכסי נדל״ן במדינות אלה שווים וכדאיים ביותר. יצוין כי בחלק מן המדינות בשטחה של מרכז אמריקה הממשלה רוצה שיגיעו משקיעים זרים עקב כך שהיא מעוניינת בהתקדמות הכלכלה ופיתוחה, ולאור זאת היא יוצרת שיטות מס והטבות מס שמגיעים רק למשקיעים זרים.

מאמרים קשורים :