• החלפת שערי מטבע

אזור אישי
תוצאות החיפוש שלך

השקעות, השקעות נדל"ן בדרום אמריקה

מה עוד לא נאמר על השקעות נדל"ן בארצות הברית של אמריקה? מדובר בחלון הזדמנויות המאפשר רכישת נכס נדל"ני מניב במחירים נמוכים משמעותית מאלה בארץ. השקעה כזו תוכל לספק תשואה גבוהה יחסית - או מה שמשקיעים רבים אוהבים לכנות "הכנסה פסיבית".

אבל מה עם השקעות נדל"ן בדרום אמריקה? החצי הדרומי של יבשת אמריקה, בה שתי כלכלות בולטות (ארגנטינה וברזיל), ואפשרויות להשקעה בנדל"ן במדינות מתפתחות או אפילו באיים אקזוטיים הפזורים לאורך היבשת, בהשקעה נמוכה יחסית. מהם האזורים המובילים בהשקעות בדרום אמריקה? אילו סוגי נכסים להשקעה שווה לשקול? ומהם היבטי מיסוי נדל"ן שחשוב להכיר, כאשר שוקלים רכישת נדל"ן בדרום אמריקה? על כך ועוד - במאמר שלפניכם

מדינות ואזורים מובילים בהשקעות בדרום אמריקה

כאשר אנחנו מתייחסים למדינות דרום אמריקה (ולא למדינות מרכז אמריקה- גם שם תמצאו השקעות נדל"ן אטרקטיביות, אבל זה למאמר נפרד), חשוב להזכיר בתחום המדינות היציבות והמעניינות להשקעות נדל"ן את ברזיל ואת ארגנטינה. בשתי המדינות הללו אנחנו רואים יציבות כלכלית, כלכלה מתפתחת, ועניין רב של משקיעים מחו"ל בנדל"ן מקומי. סוגי נכסים להשקעה בדרום אמריקה הינם רבים ומגוונים. ניתן לשקול השקעה בדירות במרכזי הערים הגדולות או בבתים בפריפריות, רכישת משרדים, או השקעה במגרשים (למשל על קו החוף). ניתן בהחלט להשקיע באופן עצמאי, להצטרף לקבוצות רכישה או להשקיע באמצעות חברות השקעה המתמחות בנדל"ן במדינות הספציפיות.

היתרונות והחסרונות של השקעה בנדל"ן במדינות דרום אמריקה

היכולת של משקיע ישראלי לשקול רכישת נכס נדל"ן כמעט בכל מדינה בעולם פותחת אין ספור אפשרויות להשקעות מעולות בכל מדינה על הגלובוס - בכלל אלה, גם מדינות דרום אמריקה. המחירים שונים מאוד מן המחירים בארץ, שיטות המיסוי שונות, ועל אף התשואה הגבוהה שתוכלו לצפות להשיג על השקעה זו, מדובר בהשקעה יציבה שתאפשר הכנסה פסיבית משכירות לאורך שנים ואולי אף רווחי הון על מכירת הנדל"ן במחיר גבוה מזה שהיה בזמן הרכישה.

חשוב להבין, עם זאת, שמדובר בהשקעת נדל"ן במדינה שנמצאת במרחק שעות רבות של טיסה מפה - לחלק מן המדינות בדרום אמריקה בכלל אי אפשר להגיע היום מישראל בטיסה ישירה. לכן, על מנת לתחזק את הנכס, להשכיר אותו ולשמור עליו במצב תקין - תהיו חייבים לעבוד עם חברת ניהול, אשר תגבה חלק מהרווחים כשכר טרחה ותשמש "האוזניים והעיניים" שלכם בכל הקשרו לנכס הנדל"ני שלכם מעבר לים.

היבטי מיסוי בהשקעות בדרום אמריקה

ככלל, כל הכנסה שתתקבל מהנכס שלכם חייבת במס. בין ישראל לברזיל אמנת מס שתבטיח כי לא תשלמו כפל מס בשתי המדינות, אולם בשאר מדינות דרום אמריקה חשוב לברר את פרטי תשלום המסים בטרם מתחייבים לעסקה. במרבית מדינות דרום אמריקה גובה מס שונה על רווחי הון ורווחים משכירות עבור פרטיים ועבור חברות - וייתכן שתמצאו כי רווחי יותר להקים חברה מקומית בע"מ לצורך פעילות הנדל"ן שלכם במדינה והפחתה בתשלום המסים. חשוב להיוועץ במקצוען כספים המתמחה במיסוי במדינה הרלוונטית, ולקחת בחשבון גם הוצאות נוספות (כמו מיסים מקומיים, דמי ועד בית, אחזקה וניהול, וכדומה).

מאמרים קשורים ל השקעות בנדל"ן בדרום אמריקה:

 • מדינות מובילות להשקעה

  No posts yet.

 • מאמרים אחרונים

  No posts yet.

 • מוכרים נכסים והשקעות?

  הצטרפו לעשרות שמפרסמים אצלנו.

  לחצו כאן לפרטים